informace
Stav skladu platí 
pro eshop.
Pokud chcete 
vyzvednout na 
prodejně, 
informujte 
se mailem nebo 
telefonicky jestli 
je zboží fyzicky 
skladem.

Pracovní doba 

po-pá 8-17

so 8-11

Máte nezadržitelný pocit nás pochválit?Můžete zde.

Ochrana osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních dat

ARMYSKLAD (Ondřej Krhovský) jako provozovatel internetového obchodu www.armysklad.cz  prohlašuje a zavazuje se, že veškerá osobní data (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail), která získá od svých zákazníků, považuje za důvěrná a bude jich využívat pouze pro osobní potřebu za účelem úspěšného plnění smlouvy.
Žádna z poskytnutých dat nebudou využita k reklamním účelům a nebudou poskytována třetím osobám, s výjimkou těch, kteří se podílejí na úspěšném vyřízení objednávky (dopravce, speditér) a to pouze v nutném rozsahu.
Veškerá poskytnutá data jsou chráněna proti zneužití a jsou uchovávána s souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších dodatků a předpisů.
Zákazník, úspěšným uzavřením smlouvy, souhlasí s uchováním a zpracováním jeho osobních údajů v naší databázi, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s uchováním a zpracováním jeho osobních údajů. Chce-li zákazník požádat o vymazání jeho osobních údajů z naší databáze, lze tak učinit emailem na adresu krhovskyondrej@gmail.com nebo zasláním písemné žádosti na adresu armysklad Nádražní 30, 68601 Uh hradiště
Zákazník má přístup k veškerým svým osobním údajům a zároveň má možnost všechny své osobní údaje měnit, po přihlášení na stránky internetového obchodu www.armysklad.cz pomocí přihlašovacích údajů, které si sám zvolil.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).